Inne

 

Podstawowym materiałem do produkcji mebli jest płyta laminowana. Używamy płyt o grubości 18mm, głównie firm Pfleiderer i Kronopol , jednych z najlepszych na rynku.

W stałej ofercie mamy sto kilkadziesiąt kolorów. Na życzenie używamy także płyt firm Egger , Kronospan czy Bućcina.

Używamy akcesoria firm : Blum , Hettich , GTV , Nomet , Gamet , Rejs , Peka , Laguna.

Lakiery firmy Adler , cała paleta RAL i NCS ( kilkaset kolorów)

Szkło lakierowane tzw. LACOBEL firmy Excellent – cała dostępna paleta.

Szkło z grafikami – www.fotolia.pl

 
Obrabiamy płytę wiórową i blaty zarówno prostoliniowo jak i po łuku.

Wykonujemy łuki wewnętrzne, łuki zewnętrzne, koła, elipsy i inne.

Wykonamy blat w zasadzie w każdym kształcie i wykończymy jego krawędź PCV, ABS lub aluminium.
   

Dla stałych Klientów korzystne rabaty
 

Z powodu bardzo dużego wyboru materiałów i osprzętu , a także szerokich możliwości aranżacyjnych i bardzo różnych wymagań Klientów , nie mamy uniwersalnych cen „ za metr bieżący ” kuchni czy szaf przesuwnych.

Każdy projekt jest robiony i wyceniany indywidualnie w zależności od potrzeb i budżetu Klienta. Rozbieżności w cenie „ metra bieżącego ” mogą być bardzo duże w zależności od układu szafek , sposobu ich otwierania i klasy dobranych akcesoriów.

 

Dlatego , aby wycena była rzetelna , oferujemy bezpłatny pomiar ( bezpłatny na terenie całego Krakowa , Wieliczki , Niepołomic i najbliższych okolic) i bezpłatną,   niezobowiązującą wycenę.

 

Po pomiarze wykonujemy projekt mebli i zapraszamy na wizytę w naszym zakładzie w celu omówienia projektu i wyboru materiałów. Zrobiona w ten sposób wycena jest dokładna i wiążąca (cena jest znana Klientowi co do złotówki przed realizacją i nie może ulec zmianie bez wprowadzenia istotnych zmian przez Klienta w trakcie realizacji ).

 

Robimy również wyceny projektów przysłanych przez Klientów e-mailem lub faxem jeżeli są wystarczająco dokładnie opisane.


  

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem