Z powodu bardzo dużego wyboru materiałów i osprzętu , a także szerokich możliwości aranżacyjnych i bardzo różnych wymagań Klientów , nie mamy uniwersalnych cen „ za metr bieżący ” kuchni czy szaf przesuwnych.

Każdy projekt jest robiony i wyceniany indywidualnie w zależności od potrzeb i budżetu Klienta. Rozbieżności w cenie „ metra bieżącego ” mogą być bardzo duże w zależności od układu szafek , sposobu ich otwierania i klasy dobranych akcesoriów.

 

Dlatego , aby wycena była rzetelna , oferujemy bezpłatny pomiar ( bezpłatny na terenie całego Krakowa , Wieliczki , Niepołomic i najbliższych okolic) i bezpłatną,   niezobowiązującą wycenę.

 

Po pomiarze wykonujemy projekt mebli i zapraszamy na wizytę w naszym zakładzie w celu omówienia projektu i wyboru materiałów. Zrobiona w ten sposób wycena jest dokładna i wiążąca (cena jest znana Klientowi co do złotówki przed realizacją i nie może ulec zmianie bez wprowadzenia istotnych zmian przez Klienta w trakcie realizacji ).

 

Robimy również wyceny projektów przysłanych przez Klientów e-mailem lub faxem jeżeli są wystarczająco dokładnie opisane.


  

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem